Za co se vám můžeme zaručit?

Promyšlený návrh

Než začneme s realizací zakázky, vždy s vámi konzultujeme míry a usazení výrobku na místě. Poradíme vám s výběrem materiálů, ale i s praktickými nápady.

Kvalita provedení

Dodržujeme vždy pravidlo kvalita nad kvantitou. Každou zakázku realizujeme poctivě a dáváme si pro každého klienta dostatečnou časovou rezervu.

Profesionální design

Spolupracujeme s designérkou Evou Nezbedovou. Větší i menší zakázky můžeme nechat zakreslit. Eva vám poradí i s výběrem barev a materiálů.

Výhoda interiérového designu

Uvažujete nad stavbou rodinného domu, rekonstrukcí kuchyně, nebo zařízení nové koupelny? 

Potřebujete poradit ohledně rozmístění nábytku v předsíni tak, abyste využili co nejvíce úložného prostoru, ale zároveň aby prostor celkově působil vzdušně a moderně?

Líbí se vám moderní designové prvky, ale nemáte čas a energii vše sami nastudovat?

Co najdete v naší nabídce?

Podle časové náročnosti, velikosti zakázky, ale i její konečné ceny rozdělujeme naše díla na velká, střední a malá. Pokud byste ale měli zájem o něco, o čem jste se v naší nabídce nedočetli, nezoufejte! Napište nám a společně to dáme dohromady. Pracujeme vždy na míru, individuálně a hranice toho, co vše lze vyrobit, nikomu neudáváme.

Větší díla

Střední díla

Menší díla

Jak je to s cenou zakázek?

Není možné předem nacenit nějakou univerzální, obecnou kuchyni. Stejně tak jakoukoliv jinou zakázku. Cenu vždy stanovujeme až po konzultaci s vámi. Poté, co od vás budeme mít potřebné rozměry a požadované materiály, zašleme vám orientační cenovou nabídku. Konečná cena zakázky se může od té původní lišit.

Truhlaříme uvnitř i venku

Pracujeme na zakázkách do interiéru, ale i na exteriérových dílech. To mohou být například pergoly, terasy, přístřešky, zahradní domky, venkovní posezení a další.

Máte jasno v tom, co od nás potřebujete?

Napište nám!  Nebo nám zavolejte v kontaktní hodiny a domluvíme se i na vaší zakázce.

Ukázka naší práce

Pro vaši představu toho, jak může truhlářské dílo ve výsledku vypadat. Vybrali jsme několik kuchyní, ložnice, schody a další.

Kuchyně

Ložnice

Obývací prostory

Schody

Venkovní práce

Menší díla